Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēgusies iedzīvotāju aptauja

04.12.2019 0

No 27. novembra līdz 1. decembrim iedzīvotājiem bija iespēja izteikt viedokli jautājumā «Vai domei vajadzētu izvērtēt iespēju veidot jaunu novadu kopā ar Baldones novada pašvaldību?».

Kopumā aptaujā tika iesniegtas 366 atbildes. 181 (49,45%) respondentu piekrīt veidot jaunu novadu kopā ar Baldones novadu tikai gadījumā, ja Iecava ir administratīvais centrs, 56 (15,3%) neiebilstu, ja administratīvais centrs būtu Baldonē, bet 129 (35,25%) uz izvirzīto jautājumu atbildēja ar «nē».

Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks telefonsarunā aicināja Baldones novada priekšsēdētāju Raimondu Audzeru izsludināt līdzīgu aptauju un noskaidrot Baldones novada iedzīvotāju viedokli, taču R.Audzers norādīja, ka Baldones novada domes deputāti piekristu izvērtēt iespēju veidot jaunu novadu kopā ar Iecavas novadu tikai gadījumā, ja administratīvais centrs būtu Baldonē.

Iecavas novada domes deputāti ir iepazinušies ar aptaujas rezultātiem, un tuvāko dienu laikā tiksies, lai lemtu par turpmāko rīcību.

Diāna Goldmane
Lapas informācija atjaunota:    04.12.2019
TWITTER
Iecavas novads
27 okt
‼️Covid-19 izplatības dēļ Iecavas novada pašvaldības administrācija apmeklētājus pieņem pēc iepriekšēja pieteikuma… https://t.co/sgNy4n4wAt