Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Izdots rīkojums par darba organizāciju un darbinieku veselības aizsardzības pasākumiem Sociālajā dienestā

16.03.2020 0

Lai mazinātu koronavīrusa Covid-19 saslimšanas izplatību un uzturētu epidemioloģisko drošību, Iecavas novada pašvaldības iestādes «Iecavas novada Sociālais dienests» vadītāja Sigma Strautmale ir noteikusi virkni veselības aizsardzības pasākumu.

Ārkārtas situācijas laikā līdz 16.04.2020. Sociālais dienests strādās, bet lūdz klientus būt piesardzīgiem, bez vajadzības institūcijas neapmeklēt. Informāciju var saņemt telefoniski.

Personām, kurām beidzies trūcīgās vai maznodrošinātās personas statuss, tas tiks pagarināts automātiski. Ieteicams personām, kurām šis statuss ir jāatjauno, sazināties ar Sociālo dienestu pa tālruni.

Pie Sociālā dienesta kabineta Nr. 115 ir novietota kastīte, kurā var ielikt iesniegumu vai cita veida informāciju (obligāti norādot savu telefona numuru); pie kastītes ir novietotas nepieciešamās veidlapas.

Asistentiem personām ar īpašām vajadzībām atskaites mēneša beigās savlaicīgi jāieliek kastītē vai aizlīmētā aploksnē jāsūta pa pastu (Sociālais dienests Dzirnavu ielā 1, Iecavā, Iecavas novadā, LV-3913).

Mobilā aprūpes grupa strādā parastajā režīmā, nepieciešamības gadījumā vadoties pēc situācijas.

 

Sociālā dienesta telefona numuri:

26953224 (Zanda, Dina) - sociālās palīdzības organizatori

26369786 (Ļuda, Ieva) - sociālie darbinieki ģimenēm ar bērniem

29724335 (Anda, Dace) – sociālie darbinieki pārējām mērķa grupām.

 

Dienas centrs «Iecavnīca» apmeklētājiem ir slēgts.

Lapas informācija atjaunota:    16.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV