Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas velo foto orientēšanās seriāls notiks!

13.05.2020 0

Šis laiks mums visiem ir izaicinājumu pilns. Mainoties situācijai valstī, arī mēs pielāgojamies.

Kaut sākotnēji bija domas par 1. posma atcelšanu, pārcelšanu vai organizēšanu digitāli, sapratām, ka tas tomēr nav tas pats. Pēc izziņotajiem ierobežojumu atvieglojumiem nolēmām, ka pasākumu ir iespējams realizēt ārā, ņemot vērā epidemioloģiskos ieteikumus.

Pamatojoties uz 7. maija grozījumiem Ministru kabineta 2020. gada 12. marta rīkojumā Nr. 103 «Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu» un «Iecavas velo foto orientēšanās seriāla 2020» nolikuma 12.3. punktu, pasākuma norisē tiek veiktas izmaiņas:

1) 1. posma norises datums pārcelts no 22. maija uz 23. maiju;

2) starta laiki: ģimenes grupai no plkst. 10.30, azartiskajai grupai no plkst. 12.00 (saskaņojot ar katru komandu individuāli);

3) komandas reģistrācija pasākumam tikai elektroniski (līdz 22. maija plkst. 16.00), reģistrēšanās uz vietas nebūs iespējama;

4) dalībnieku skaits ģimenes grupā nemainās (2-5 dalībnieki), azartiskajā grupā – maksimāli 2 dalībnieki vai individuāli.

 

Reģistrēšanās pasākumam elektroniski, izmantojot šo saiti – https://ej.uz/IecavaVelo2020_1. Dalībniekiem papildu informācija tiks nosūtīta individuāli uz norādīto komandas tālruni.

Piesakoties komanda apliecina, ka dalībnieku veselības stāvoklis ir atbilstošs dalībai. Ja ir novērojamas jebkādas vīrusa pazīmes, jāievēro strikta karantīna un #paliecmājās.

Rezultāti tiks izziņoti sociālajos portālos @IecavasJauniešucentrs un Iecavas novada mājaslapā otrdien, 26. maijā, plkst. 12.00. Ar balvu ieguvējiem organizatori sazināsies personīgi, lai vienotos par balvu nodošanu.

Diemžēl ierastais burziņš, socializēšanās un tradicionālā zupa pēc finiša šajā posmā ies secen. Aicinām ievērot noteikumus, lieki neuzkavēties un līdzjutējus vismaz šajā posmā atstāt mājās.

Priecāsimies par iespēju darīt, piedalīties un tajā pašā laikā sargāsim sevi un līdzcilvēkus!

Pasākuma nolikums

Ilze Skapsta
Iecavas novada pašvaldības administrācijas Jauniešu centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    13.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
25 mai
Interesentus Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka aicina pieteikties iepriekš. https://t.co/FqA3M7QVzw https://t.co/F2Gjf6hGIT