Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Atbalsta jauniešu biedrības iniciatīvu

13.05.2020 0

12. maijā deputāti strādāja Finanšu komitejas sēdē, kurā lēma finansiāli atbalstīt biedrības «Laiks Jauniešiem» projekta «Atbalsts grūtībās nonākušajām ģimenēm un vientuļajiem pensionāriem» īstenošanu Iecavas novadā.

Biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis deputātiem stāstīja, ka līdz šim šāda veida projektu biedrība ir īstenojusi Rīgā un Bauskas novadā. Paku, kuru sastāvā ir gan pārtikas produkti, gan dabīgi vitamīni, sagatavošanu atbalsta dažādi uzņēmumi, piemēram, Orkla Latvija, Kaija, Latvijas Maiznieks, Balticovo, Maxima Latvija, Biofarmacija. No Iecavas novada pašvaldības tiek lūgts finansiālais atbalsts 200 eiro apmērā mēnesī līdz šī gada beigām. Par šiem līdzekļiem biedrība varētu iegādāties degvielu, kas nepieciešama, lai regulāri nogādātu produktus no Rīgas līdz Iecavai un nodrošinātu paku izvadāšanu pa Iecavas novada teritoriju.

Plānots, ka mēnesī novada iedzīvotājiem projekta īstenotāji piegādās vidēji 160 atbalsta pakas. Īpašs uzsvars tiks likts uz palīdzības sniegšanu vientuļajiem pensionāriem.

G.Jankovskis piebilda, ka daudzi cilvēki kautrējas lūgt palīdzību, taču ir atsaucīgi iedzīvotāji, kuri informē par cilvēkiem, kam atbalsts ir nepieciešams. Arī Sociālais dienests un Iecavas Jauniešu centrs ir gatavs projekta īstenošanā piedalīties, palīdzot biedrībai gan ar informāciju, gan brīvprātīgajiem, kuri palīdzētu komplektēt pakas.

Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    13.05.2020
TWITTER
Iecavas novads
19 sep
👉 Atbalsti savējos, nobalso par energoefektīvu ēku Iecavas novadā - privātmāju “Liepalejas”! https://t.co/RqWYY0prgE