Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Iecavas novada pašvaldības iestādēs un novada uzņēmumos arī ir konstatēti Covid-19 saslimšanas gadījumi

22.12.2020 2

Informācijai - pirmsskolas izglītības iestāde «Cālītis» no 21. decembra ir slēgts līdz 3. janvārim un pirmsskolas izglītības iestāde «Dartija» būs slēgta no 28. decembra līdz 3. janvārim.

Tuvojoties svētkiem un garākām brīvdienām, atgādinām iedzīvotājiem ievērot valstī noteiktos ierobežojumus, neapciemot radus, draugus, kā arī tuviniekus, kuri ir aprūpē. Ja tomēr nepieciešams sniegt palīdzību vecāka gadagājuma ļaudīm ( piemēram, nogādājot zāles, vai pārtiku) vai, aprūpējot cilvēkus, kuri paši par sevi nevar parūpēties, obligāti jālieto sejas maska un, ja iespējams, jāievēro distance.

Lūdzam tirdzniecības vietām nodrošināt un uzraudzīt ik dienu to, lai uz vienu apmeklētāju ir ne mazāk kā 15 m2 no pieejamās telpu platības (neskaitot platību, ko aizņem plaukti, iekārtas u. tml.), apmeklētāju veikalā nedrīkst būt vairāk kā pieejamo ratiņu/groziņu, savukārt veikalā drīkst doties tikai pa vienam (līdzi drīkst nākt bērni līdz 12 gadu vecumam vai nepieciešamības gadījumā asistents).

Daudzdzīvokļu namu kāpņu telpās, kuras apsaimnieko SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība», atsāks dezinfekcijas pasākumus, kā arī dezinfekcijas pasākumi tiks veikti autoostas un tirgus teritorijās.

Līga Egle
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    22.12.2020