Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Godinām uzņēmēju konkursa laureātus

04.05.2021 0

Īpašās piemiņas veltes - ozolzīles - saņēmuši pašvaldības organizētā konkursa «Iecavas novada uzņēmēju gada balva 2020» nomināciju uzvarētāji.

 

Godinām uzņēmēju konkursa laureātus
FOTO: ekrānšāviņi

Pērn jau sesto gadu novada dome organizēja konkursu, kura mērķis ir apzināt un godināt novada uzņēmējus un saimnieciskās darbības veicējus, kas aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē.

Apbalvošana ik gadu tiek rīkota decembrī, diemžēl pagājušajā gadā noteiktās ārkārtējās situācijas dēļ tradicionālais novada uzņēmējiem veltītais pasākums nedrīkstēja notikt. Tāpēc balvu pasniegšanu pirms maija svētkiem Iecavas kultūras nams organizēja individuāli (skatāms video materiālā).

Jau vēstīts, ka 2020. gada konkursam tika saņemti 17 pieteikumi, bet dalībai konkursā izvirzīti 16 pretendenti.

 

Nomināciju uzvarētāji ir:

«Gada lauksaimnieks» - pašnodarbinātā persona Anna Tiesnese, kas ražo dažādus biškopības produktus un izveidojusi zīmolu «ANNAS DRAVAS». Ar ģimenes uzņēmuma atbalstu tie nonāk pie pircējiem gan Latvijā, gan Lielbritānijā.

 

«Gada viesmīlīgākais uzņēmējs» - skaistumkopšanas salons «Kamilli». Nataļjas Kartiševas vadībā tas piedāvā friziera, manikīra, pedikīra un solārija pakalpojumus, iespēju iegādāties kvalitatīvu matu un nagu kosmētiku, kā arī bižutēriju un galantēriju. Laba reputācija, profesionāla speciālistu komanda, kvalitatīvu produktu izmantošana un augsta pakalpojumu kvalitāte ir uzņēmuma stiprā puse.

 

«Gada inovācija uzņēmējdarbībā» - pašnodarbinātās personas statusā darbojas Rihards Šķeltiņš, kurš izgatavo augstas kvalitātes medību, pārgājienu un pavāru nažus, kā arī to piederumus. Zīmola «RIHARDS OUTDOORS» produkciju uzņēmēji labprāt izvēlas prezentācijas dāvanām.

 

«Gada skolēnu mācību uzņēmums» - «SPICE-DOWN» ir trīs klasesbiedru izveidots SMU, kurš Iecavas vidusskolas skolotājas Antras Pārumas vadībā ražo un tirgo čili piparu audzēšanas komplektus. Skolēni piedalījušies dažādos tirdziņos un ieguvuši vairākas simpātiju balvas, tostarp nomināciju «Inovatīva biznesa ideja». Tomēr lielākais sasniegums ir iekļūšana «Jauno uzņēmēju dienas» pusfinālā, tādējādi esot starp
20 labākajiem SMU Latvijā.

 

«Gada drosminieks uzņēmējdarbībā» - Agitas Apsītes vadītā TUK TUK istaba svētkiem (SIA «Vektors grupa»). Klienti var ne tikai izmantot telpas svētku svinēšanai un bērnu rotaļām, bet arī īrēt bumbu baseinus lietošanai iekštelpās un ārā. Ir iespēja iegādāties hēlija balonus, virtenes un citas ballīšu dekorācijas. TUK TUK istabas pakalpojumus iecienījuši gan iecavnieki, gan ģimenes no Bauskas, Vecumniekiem un citiem novadiem.

 

«Gada pašvaldības partneris» - viens no lielākajiem nerafinētās eļļas ražotājiem Baltijā un līderis Latvijas pārtikas eļļas ražotāju tirgū
SIA «IECAVNIEKS&CO». Uzņēmuma pamatnozares ir arī lauksaimniecība, graudu pirmapstrāde un uzglabāšana.

Attēlā: uzņēmuma ražošanas vadītāja Sanita Celitane

Arī par «Gada uzņēmēju 2020» konkursa vērtēšanas komisija atzinusi SIA «IECAVNIEKS&CO». Uzņēmums ražošanai izmanto kvalitatīvas izejvielas, mūsdienīgas tehnoloģijas un pieredzējušu speciālistu zināšanas. SIA «Iecavnieks&Co» «zaļo domāšanu» apliecina izmantotā augstvērtīgā tehnoloģija, kas ļauj iegūt dabīgus produktus, nepievienojot pārtikas piedevas un neradot atkritumus ražošanas procesā.

 

Pateicībā par uzņēmēju veikumu visi laureāti saņēmuši speciāli darinātās balvas ar dažādu krāsu pamatnēm. Piemiņas veltes simbolizē ozolam raksturīgo spēku un izturību, zīles gudrību un izaugsmi, kā arī daudzšķautņainību – uzņēmēju gatavību doties pretī jauniem izaicinājumiem.

Beata Logina
Lapas informācija atjaunota:    04.05.2021