Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Līdz 30.jūnijam gaidām pieteikumus no jaundzimušo iecavnieku ģimenēm

20.06.2022 0

Ja vēlaties piedalīties tematiskajā pasākumā ‘’Mazais iecavnieks’’, kurš notiks 20.augustā Iecavas parkā, aizpildiet pieteikumu un līdz 30.jūnijam vai nu iesūtiet e-pastā: dzimtsaraksti@iecava.lv, vai papīra formātā iesniedziet Iecavas apvienības pārvaldes klientu apkalpošanas centrā Skolas ielā 4-40. Pieteikuma veidlapa - ŠEIT

Ģimenes dienas pasākumā 20.augustā plānots sveikt tās ģimenes, kurās bērniņi dzimuši laika periodā no 2021.gada 1.jūnija līdz 2022.gada 1.jūnijam ieskaitot.

Ielūgumi ģimenēm, kas pieteiksies, tiks izsūtīti ne vēlāk kā divas nedēļas pirms pasākuma. Informācija par pasākuma laiku un vietu tiks norādīta ielūgumā, kā arī publicēta pašvaldības tīmekļa vietnē, informatīvajā izdevumā un Iecavas apvienības pārvaldes sociālo mediju kontos.

Jaundzimušo sveikšanas pasākumam var pieteikties Iecavas pilsētā un pagastā dzīvojošas ģimenes, kurās ir piedzimis viens vai vairāki mazuļi, kuras adoptējušas vienu vai vairākus mazuļus vai kuras nodibinājušas aizbildnību par vienu vai vairākiem mazuļiem. Minētajām ģimenēm ir tiesības pieteikties pasākumam, ja vismaz viens no vecākiem ir deklarējis dzīvesvietu Iecavas pilsētā vai pagastā (bij. Iecavas novadā) ne mazāk kā sešus mēnešus pirms pieteikuma iesniegšanas termiņa beigām un jaundzimušajam pirmā un pašreizējā deklarētā dzīvesvieta ir Iecavas pilsētā vai pagastā.

Lapas informācija atjaunota:    20.06.2022