Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Te ir darbs: ģeogrāfijas skolotāja vakance

01.07.2022 0

Iecavas vidusskola (reģ.Nr. 90000057174) aicina darbā ģeogrāfijas skolotāju.

Prasības pretendentiem:

Izglītība atbilstoši Ministru kabineta 2018.gada 11.septembra noteikumiem Nr.569 „Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību”.

Darba pienākumi:

Vispārējās pamatizglītības un vispārējās vidējās izglītības skolotājs

Darba pienākumu veikšanai nepieciešamās kompetences un prasmes:

  • Prasme plānot un organizēt savu un izglītojamo darbu atbilstoši izglītības iestādes mērķim un uzdevumiem. Spēja būt atbildīgam par savu darbu, tā metodēm, paņēmieniem un rezultātiem
  • Psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra
  • Prasme veidot lietišķu sadarbību ar izglītības iestādes darbiniekiem, izglītojamajiem, viņu vecākiem
  • Prasme strādāt komandā
  • Prasme strādāt ar informāciju tehnoloģijām

Piedāvājam:

  • Darbu uz nenoteiktu laiku
  • Darbu draudzīgā un radošā kolektīvā
  • Slodze - 26 kontaktstundas nedēļā, konsultācijas, darbu labošana, gatavošanās stundām
  • Atalgojums: algas likme atbilstoši tarifikācijai (2021./2022.mācību gadā 1010 EUR par pilnu pedagoga slodzi)

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vidusskola@iecava.lv  līdz 31.07.2022.

Lapas informācija atjaunota:    01.07.2022