Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Te ir darbs: izglītības iestādes direktora vietnieka vakance

05.12.2022 0

Iecavas mūzikas un mākslas skola aicina darbā izglītības iestādes direktora vietnieku saimnieciskajā jomā uz noteiktu laiku (18 mēn.).

Galvenie pienākumi:
• Vadīt skolas saimniecisko darbu;
• Sekot līdzi budžeta izpildei, plānot budžetu, pārzināt normatīvus;
• Plānot, vadīt un kontrolēt tehnisko darbinieku darbu, nodrošinot saimniecisko darbu izpildi;
• Nodrošināt tehniskos darbiniekus ar nepieciešamajiem darba rīkiem un kopšanas
līdzekļiem;
• Atbildēt par ugunsdrošības un darba aizsardzības noteikumu ievērošanu;
• Veikt rēķinu, pavadzīmju reģistrāciju, norakstīšanas aktu saskaņošanu un iesniegšanu;
• Sagatavot iepirkuma dokumentus skolas saimniecisko darbu nodrošināšanai un ēkas uzturēšanai;
• Organizēt, vadīt un veikt skolas telpu remontdarbus;
• Organizēt skolas pasākumu izpldi, telpu sagatavi;
• Veikt skolas materiālo vērtību uzskaiti, kontroli, vadīt inventarizācijas komisijas darbu;
• Uzturēt skolas busu, pārvadāt audzēkņus (B kateg.)

Prasības pretendentiem:
• augstākā izglītība, profesionālā pilnveide;
• Transportlīdzekļa vadītāja B kategorijas apliecība;
• Darba pieredze līdzīgā amatā;
• Labas prasmes darbā ar sakaru un informācijas tehnoloģijām;
• Teicamas datorzināšanas;
• Prasme plānot un organizēt savu darbu;
• Sadarbības prasme komandā;
• Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī;
• Pedantiska attieksme pret darba pienākumiem;
• Prast lietišķu saziņu;
• Pieredze un vispārējas zināšanas par remontdarbu veikšanu, santehnikas, kanalizācijas, elektroinstalācijas, apkures sistēmas uzturēšanas darbiem;
• Pašvaldību programmas VISVARIS pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.

Piedāvājam:
• Interesantu un atbildīgu darbu;
• Vienmēr savlaicīgu darba samaksu;
• Apdrošināšanas polisi pēc nostrādāta gada;
• 1 amata vieta, 40 stundas nedēļā, darba līgums uz noteiktu laiku (18 mēneši), algas likme par pilnu slodzi – 803 EUR pirms nodokļu nomaksas;
• Labus darba apstākļus un telpas.

CV un motivācijas vēstuli līdz 2022. gada 15. decembrim ar norādi “IZGLĪTĪBAS IESTĀDES DIREKTORA VIETNIEKS SAIMNIECISKAJĀ JOMĀ” lūdzam elektroniski sūtīt uz epastu: iecavasmms@iecava.lv.
Informācija uzziņām pa tālr. 28483242.

Darba devējs - BAUSKAS NOVADA PAŠVALDĪBA (reģ. Nr. 90009116223).

Lapas informācija atjaunota:    05.12.2022