Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Kopā laivo dažādas paaudzes

21.08.2017 0

Īstenojot Eiropas Sociālā fonda (ESF) projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā», piektdien, 18. augustā, iecavnieki tika aicināti piedalīties laivu braucienā pa Mēmeles upi no Skaistkalnes līdz Jaunsaulei.

Kopā laivo dažādas paaudzes
FOTO: Ivars Jurbergs

Noklausījušies instrukciju par laivošanas vispārīgajiem principiem un drošības pasākumiem ūdenī, pasākuma dalībnieki devās ceļā, lai sešās stundās, iekļaujot pusdienu pauzi pa ceļam, kanoe tipa laivās draudzīgā un saliedētā gaisotnē pieveiktu 21 kilometru pa Mēmeles upes rāmo tecējumu.

Pasākumā piedalījās dažādu paaudžu laivotāji - gan jaunieši, gan pieaugušie, gan ģimenes ar bērniem. Pusdienu pauzes laikā jaunākie dalībnieki varēja iemēģināt roku jautrā ūdenszāļu tālšaušanā, kuru organizēja viens no dalībniekiem - Vilnis Goldmanis. Laivu brauciena beigās dalībnieki atzina, ka labprāt šādā pasākumā piedalītos atkārtoti.

Līdz laivojuma starta vietai un atpakaļ iedzīvotājus nogādāja pašvaldības transports.

Projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/038 «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā» mērķis ir uzlabot vispārējās garīgās un fiziskās veselības stāvokli Iecavas novada iedzīvotājiem, kā arī uzlabot visu novada iedzīvotāju, bet jo īpaši bērnu, bezdarbnieku un citu sociāli neaizsargāto slāņu cilvēku, iespējas saņemt veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumus. Projekta realizācijas termiņš ir 2019. gada 31. decembris. Kopējās izmaksas - 111607,00 eiro, no tām 85% ir ESF finansējums un 15% - valsts budžeta finansējums.

Ivars Jurbergs
Iecavas novada pašvaldības veselības veicināšanas koordinētājs
Lapas informācija atjaunota:    21.08.2017
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu