Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Noslēgusies Eiropas Sporta nedēļa

03.10.2017 0

Ar mērķi aicināt iedzīvotājus būt fiziski aktīvākiem un tā – arī veselākiem, Latvijas Sporta federāciju padome no 23. līdz 30. septembrim jau trešo reizi Latvijā organizēja Eiropas Sporta nedēļu (ESN).

Noslēgusies Eiropas Sporta nedēļa

Visos Latvijas reģionos notika teju 500 sportisku aktivitāšu, kuru mērķis bija iedrošināt iedzīvotājus pievērsties sportiskam un veselīgam dzīvesveidam visa gada garumā.

Arī Iecavas novada iedzīvotāji, izmantojot pēdējos vasarīgos laikapstākļus, aktīvi iesaistījās dažādās sportiskās aktivitātēs – gan endomondo izaicinājumos, gan zumbas un vingrošanas nodarbībās, kā arī devās pārgājienā projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Iecavas novadā”(Nr.9.2.4.2/16/I/038) ietvaros.

Pārgājiens pulcēja 17 dažādu paaudžu pārstāvjus, kas, baudot pirmās rudens krāsas Gaujas senielejā, pa takām un meža ceļiem nepilnās 6 stundās nosoļoja aptuveni 20 kilometrus, sākot pārgājienu no Līgatnes dabas takām un finišējot ainaviskajā Gleznotājkalnā, no kura paveras fantastiski skati uz Gaujas senieleju un Turaidas pili. Pārgājiena dalībnieki atzina, ka labprāt šādā pasākumā piedalītos atkārtoti.

Paldies visiem, kas atbalstīja un iesaistījās, lai ESN varētu norisināties Iecavas novadā: gan fitnesa klubam «Jautrais apelsīns» un tā draudzīgajām trenerītēm Olgai un Dacei, gan pirmsskolas izglītības iestādes «Dartija» sporta skolotājai Svetlanai, gan citiem brīvprātīgajiem, kā arī aktīvajiem dalībniekiem, kuru skaits lēšams aptuveni divos simtos.

Ivars Jurbergs
Iecavas novada pašvaldības veselības veicināšanas koordinētājs
Lapas informācija atjaunota:    03.10.2017
TWITTER
Iecavas novads
02 jūl
Turpinot ieguldīt arvien jaunās tehnoloģijās un uzņēmuma attīstībā, olu un olu produktu ražotājs AS «Balticovo» 1.… https://t.co/R2LNm0aMZu