Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Norisināsies Eiropas Sporta nedēļa

20.09.2019 0

Sports izglītības iestādēs, darba vietā, sporta un fitnesa klubos un sports brīvā dabā – šīs ir četras jomas, uz kurām fokusējas Eiropas Sporta nedēļa.

Eiropas Sporta nedēļa Latvijā un visā Eiropā notiks piekto gadu. 2019. gadā tā norisināsies no 23. līdz 30. septembrim un tās mērķis – mainīt iedzīvotāju paradumus un aicināt būt fiziski aktīvākiem.

Izaicinājumi #BEACTIVE 2019 Iecavā - jau no sestdienas!

Katrs dalībnieks laika posmā no 21. septembra plkst. 07:05 (saullēkts) līdz 30. septembra plkst. 19:02 (saulriets) krāj pieveiktos kilometrus, reģistrējot tos viedtālruņa aplikācijā Endomondo. Lai piedalītos izaicinājumā, dalībniekiem ir jāpievienojas kādam no trim (vai arī visos) lietotāja «Krājam km Iecavā» veidotajiem izaicinājumiem (challenge) pēc izvēles: brauciens ar velosipēdu (cycling, cycling sport, mountain biking), skriešana (running) vai soļošana/nūjošana (walking, fitness walking, hiking). Jādodas pa brīvi izvēlētu maršrutu, taču vismaz 80% aktivitāšu sākumpunktam noteikti jābūt Iecavas novada teritorijā.

Dalībai izaicinājumos aktivitātēm tiek noteiktas šādas minimālās distances: skriešanai – 2 km, soļošanai -1,5 km, velobraukšanai – 4 km. Īsākas distances netiks pieskaitītas dalībnieka kilometru kopvērtējumam.

Saites uz Endomondo izaicinājumiem:
VELO - šeit
SKRIEN - šeit
SOĻO - šeit

 

Kopējais PASĀKUMU PLĀNS

NOLIKUMS

Lapas informācija atjaunota:    20.09.2019