Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Netiek galā ar motocikla vadīšanu

09.05.2022 0

8. maijā Iecavā sieviete vadīja motociklu „Kawasaki” un neizvēlējās drošu braukšanas ātrumu, kā rezultātā netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un apgāzās. 

Negadījumā sieviete guva traumas un tika nogādāta ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process. 

6. maijā Bauskas novada Gailīšu pagastā no dzīvokļa tika nozagts televizors, dekoderis un divas urbjmašīnas. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Kā liecina sākotnējā informācija, 6. maijā Bauskas novada Vecsaules pagastā jauniete vadīja automašīnu „Opel Astra” un netika galā ar transportlīdzekļa vadāmību, kā rezultātā nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca kokā. Negadījumā traumas guva automašīnas vadītāja un pasažieris, abas personas tika nogādātas ārstniecības iestādē. Policijā par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija par 8 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 21 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 7 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi viena persona. 

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    09.05.2022