Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Sākts administratīvā pārkāpuma process par auto sadursmi

22.06.2022 0

21. jūnijā Iecavā, Baldones ielas un Stelpes ceļa krustojumā, sieviete vadīja automašīnu „Opel Astra” un nedeva ceļu pa galveno ceļu braucošai automašīnai „Volvo V70”, kā rezultātā notika sadursme. 

22. jūnijā automašīnas „Volvo V70” vadītājs vērsās ārstniecības iestādē ar sūdzībām par veselības problēmām. Policijā par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Kā liecina sākotnējā informācija, 21. jūnijā Bauskas novada Vecsaules pagastā vīrietis vadīja automašīnu „Volkswagen Touran”, būdams alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļu vadīšanas tiesībām. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Kā liecina sākotnējā informācija, no 20. līdz 21. jūnijam Bauskas novada Vecsaules pagastā no dārza mājiņas tika nozagti divi motorzāģi un trimmeris. Nodarīts materiālais zaudējums 500 eiro apmērā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

 

Aizvadītajā diennaktī Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī saņemta informācija 17 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums.

Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 8 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 3 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti 5 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā ir cietusi viena persona.

Dace Kalniņa
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    22.06.2022