novads
Seko: twitter facebook instagram

Gundaram Bričkam LBL-3 karjeras rekords uzvarā pār Bausku

29.11.2019 0

Basketbola klubs «Dartija» Latvijas Basketbola līgas 3.divīzijas regulārajā čempionātā piedzīvojis zaudējumu viesos pret BK «Talsi» ar 79:106, savukārt savā laukumā ar 100:68 sakāvis «SC Mēmele/Bauskas BJSS-2» vienību.

22. novembra spēlē iecavnieki tikās ar LBL-3 Rietumu zonas līdervienību BK «Talsi», kas līdz šim cīnās bez zaudējumiem. «Dartijas» komanda maču bija spiesta aizvadīt bez neviena nomināla saspēles vadītāja, kas viesu komandai sagādāja lielas problēmas. Traumas turpināja dziedēt Nauris Bikovs un Maksims Husko. Talsu basketbolisti ielika labus pamatus uzvarai jau pirmajā puslaikā – 57:32.

Lai arī trešajā ceturtdaļā «Dartijas» basketbolisti atspēlēja trīs punktus, tomēr mača pēdējā ceturtdaļā atkal pārāki bija kurzemnieki, kas lika kapitulēt iecavniekiem ar 106:79. Jānis Eiduks spēlē izcēlās ar 30 punktiem un 11 atlēkušajām bumbām, kā arī izprovocēja desmit noteikumu pārkāpumus. Gundara Bričkas rēķinā 21 punkts, bet Jānis Tiltiņš pievienoja 11.

Krietni citādāks scenārijs īstenojās 27. novembra mājas spēlē pret oponentiem no Bauskas. Trenera Voldemāra Pāruma vīri uzvarēja pirmo ceturtdaļu ar 23:20, otro ar 28:19, bet trešajā spēles nogrieznī ieslēdza kārtīgus apgriezienus aizsardzībā, noturēja pretinieku uz astoņu gūto punktu robežas, kamēr paši salādēja 29. Pēdējā ceturtdaļā, kad laukumā jau lielāko tiesu spēlēja abu komandu rezervisti, spēles gaitu neviena no komandām krasi neietekmēja.

BK «Dartija» svinēja sesto uzvaru deviņās spēlēs, ar 100:68 sakaujot «SC Mēmele/Bauskas BJSS-2». Neapturams šajā spēlē bija Iecavas komandas ilggadējais līderis Gundars Brička, kurš uzstādīja savu LBL-3 karjeras rekordu, gūstot 50 punktus vienā spēlē. Uzbrucēja rēķinā arī 14 atlēkušās bumbas un septiņi realizēti tālmetieni, bet Jānis Eiduks guva 19 punktus un izcīnīja desmit bumbas zem groziem. Tikmēr Edžus Kauķis pievienoja astoņus punktus un 11 atlēkušās bumbas.

BK «Dartija» nākamo spēli aizvadīs 4. decembrī, kad savā laukumā uzņems «Jūrmala/JSS» vienību. Iecavas komanda patlaban Rietumu zonā ar sešām uzvarām un trīs zaudējumiem ieņem dalītu 4./5. vietu, bet mūsu nākamie pretinieki ar bilanci 1–7 atrodas pēdējā vietā.

BK «Talsi» - BK «Dartija» 106:79 (27:18, 30:14, 25:28, 24:19)