novads
Seko: twitter facebook instagram

Izcīna medaļas Baltijas čempionātā

29.07.2020 0

28. jūlijā Ogrē tikās trīs Baltijas valstu U-16 nacionālās izlases, lai sacenstos par 2020. gada Baltijas komandu čempionu tituliem.

Latvijas U-16 izlasi pārstāvēja arī Iecavas novada sporta skolas «Dartija» trenere Dace Vizule un viņas audzēkņi Rihards Pūķis un Adriana Krūzmane. Abi sportisti sasniedza labus rezultātus un tika pie medaļām.

Rihards Pūķis izcīnīja 2. vietu trīssoļlēkšanā (13,11 sek.), 2. vietu jauktajā stafetē -100+200+300+400 m (2 min. 13,58 sek.) un 5. vietu 200 m skriešanā (24,25 sek.).

Adrianai Krūzmanei (augšējā attēlā) 2. vieta 300 m barjerskriešanā (45,60 sek.) un 4. vieta augstlēkšanā (1,60 m).

Savukārt iecavniece Anna Gabriela Hofmane, Bauskas sporta skolas treneru Raivja Maķevica un Ilonas Dramačonokas audzēkne, startēja 100 m barjerskriešanā un kļuva par šīs disciplīnas čempioni (14,67 sek.).

Rihards Pūķis (no labās). Baltijas čempione Anna Gabriela Hofmane.

Komandu vērtējumā 1. vieta Igaunijas izlasei, kas 33 disciplīnu konkurencē uzvarēja 18 disciplīnās un sakrāja 279 punktus. Latvijas zēni un meitenes uzvarēja 10 disciplīnās, 11 reizes bija otrie un 10 reizes – trešie, kopā sakrājot 223 punktus un ierindojoties 2. vietā.  Lietuvas izlasei 182 punkti un 3. vieta.