Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

BK “Dartija” zaudē “Grobiņai”, taču uzvar grupas līdervienību

13.01.2022 0

Basketbola klubs “Dartija” Reģionālās Basketbola līgas regulārajā čempionātā 7.janvārī izbraukumā ar 85:88 atzina “Grobiņas” pārākumu, taču 12.janvārī savā laukumā ar 71:70 sīvā cīņā spēja pieveikt savas grupas līdervienību “Nīca/Bli”.

“Gribu paslavēt savu komandu un izcelt milzīgo cīņas sparu izbraukumā pret “Grobiņu”. Spēle bija ļoti smaga un fiziska, turklāt garš ceļš vēl bija jāpavada, dodoties uz maču. Paldies visiem par atdevi un cīņas sparu,” komentē BK “Dartija” galvenais treneris Voldemārs Pārums.

Spēlē pret kurzemniekiem bija reģistrētas deviņas vadības maiņas un septiņas reizes tablo vēstīja neizšķirtu rezultātu. Līdzīgā cīņā šoreiz pārāki bija pretinieki. Iecavas komandas kapteinis Jānis Eiduks izcēlās ar 29 gūtajiem punktiem un 12 atlecošajām bumbām, bet Toma Šķipara kontā 28 gūti punkti. Ar deviņiem punktiem izcēlās gan Guntis Banders, gan Jānis Tiltiņš.

Vēl viena smaga cīņa izvērtās iecavniekiem pret tā brīža grupas līderiem “Nīca/Bli”, kurā laimīgu uzvaru ar minimālu pārsvaru 71:70 svinēja BK “Dartija”.

Arī šoreiz par produktīvāko vīru laukumā kļuva J.Eiduks, kura rēķinā 20 punkti un astoņas izcīnītas bumbas zem groziem. Gatis Justovičs guva desmit punktus, bet Kristers Spalva un Jānis Tiltiņš katrs guva pa deviņiem punktiem.

Patlaban Reģionālās Basketbola līgas B grupā BK “Dartija” ar sešām uzvarām un pieciem zaudējumiem atrodas 2.vietā un saglabā labas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Nākamā spēle Iecavas klubam paredzēta 21.janvārī izbraukumā pret BJBS “Rīga/Juniors”, bet 26.janvārī savā laukumā būs jātiekas ar “Bauska/BJSS”. Spēles sākums pulksten 20.

Jānis Tiltiņš
BK ''Dartija''
Lapas informācija atjaunota:    13.01.2022