Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Vieglatlētiem panākumi Bauskā un Ogrē

20.05.2022 0

18. un 19. maijā Bauskā norisinājās Bauskas novada 11. Jaunatnes Olimpiādes sacensības vieglatlētikā. Olimpiādes ietvaros norisinājās arī Zemgales reģiona „Vidusskolu kauss veiglatlētikā”.  

Vieglatlētiem panākumi Bauskā un Ogrē
FOTO: E.Sevastjanovs, D.Vizule, G.Bērziņš

Pārstāvot Iecavas vidusskolu, abās Olimpiādes dienās startēja arī Iecavas sporta skolas „Dartija” vieglatlēti.

 

ZEMGALES REĢIONA ,,VIDUSSKOLU KAUSS VIEGLATLĒTIKĀ"

2002.-2005.g.dzim.

Daniels Strautmanis – 3.vieta šķēpa mešanā (32,97 m)

Filips Marts Mežulis – 1.vieta 100 m (12,33 sek.)

Amanda Hilda Gromova  1.vieta 100 m (12,81 sek.)

Lianda Žvirble – 2.vieta 100 m (13,23 sek.), 3.vieta tāllēkšanā (4,78 m)

Kate Monika Korņejeva – 1.vieta diska mešanā (24,78 m)

Sanija Ropša – 1.vieta 800 m (2:59,69)

Katrīna Klāsupa – 1.vieta lodes grūšanā 911,20 m), 2.vieta diska mešanā (24,64 m)

S.Ropša, Kate Monika Korņejeva, Lianda Žvirble, Amanda Hilda Gromova – 1.vieta 4 x 100 m (53,10 sek.)

Kopvērtējumā Iecavas vidusskolas 2002.-2005. meiteņu komanda izcīnīja 1.vietu.

 

Bauskas novada 11. Jaunatnes Olimpiādes sacensības vieglatlētikā

„B”grupa

Kristīne Elizabete Čuba – 1.vieta diska mešanā (22,22 m), 1.vieta lodes grūšanā (10,73 m)

Ance Anete Berkmane – 2.vieta 100 m/b (20,80 sek.0, 2.vieta augstlēkšanā (1,45 m)

Anna Gabriela Hofmane – 2.vieta tāllēkšanā (5,03 m), 3.vieta augstlēkšanā (1,45 m)

Sāra Lagzdiņa – 2.vieta diska mešanā (20,05 m)

Ance Anete Berkmane, Keita Zariņa, Sabīne Šķensberga, Anna Gabriela Hofmane – 1.vieta 4 x 100 m (56,60 m)

Kristers Strautmanis – 2.vieta lodes grūšanā (10,55 m), 2.vieta šķēpa mešanā (40,44 m)

 

 

 

„C”grupa

Emīlija Straumīte – 1.vieta 100 m (13,84 sek.), 2.vieta 60 m/b (10,28 sek.)

Gabriela Elēna Velpa – 1.vieta 400 m (1 min. :09,46 sek.), 2.vieta 100 m (14,13 sek.)

Estere Kalniņa – 3.vieta diska mešanā (19,38 m)

Dārta Miezere – 2.vieta augstlēkšanā (1,45 m)

Sofija Anna Kadiķe – 1.vieta 800 m (3:01.09 sek.)

Laura Dumpe – 1.vieta diska mešanā (28,33 m)

Kārlis Daniels Lazda  2.vieta 60 m/b (9,79 sek.), 2.vieta augstlēkšanā (1,48 m)

Dārta Miezere, Emīlija Straumīte, Gabriela Elēna Velpa, Kārlis Daniels Lazda, Gabriels Pavlovskis, Ralfs Korņejevs – 3.vieta 6 x 60 m (55,67 sek.)

 

 

„D”grupa

Anete Paula Gulbe – 3.vieta 60 m (9,53 sek.), 3.vieta tāllēkšanā (3,90 m)

Amanda Rozentāle – 2.vieta 60 m/b (12,61 sek.)

Tīna Ozoliņa – 2.vieta lodes grūšanā (7,54 m)

Edvards Straujais – 2.vieta 60 m/b (11,24 sek.)

Eduards Ābollapa – 3.vieta 60 m/b (11,28 sek.)

Ēriks Nolbergs – 2.vieta augstlēkšanā (1,20 m)

Olivers Smeilis  3.vieta augstlēkšanā (1,20 m)

 

 

 

Savukārt 18.maijā Ogrē Maxima Jaunatnes kausa sacensībās  Žanete Sinkovska izcīnīja 3.vietu 400 m (1 min. 02,09 sek.). 

 

Lienīte Ludriķe
Iecavas sporta skola ''Dartija''
Lapas informācija atjaunota:    20.05.2022