Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: facebook instagram

Zemgales kinoloģiskā kluba komandai sudrabs lielākajās Eiropas sacensībās

19.08.2022 0

Pagājušās nedēļas nogalē Zemgales kinoloģiskā kluba (ZKK) komanda devās uz Poliju, lai piedalītos Eiropā lielākajās kanikrosa sacensībās HARD DOG RACE (HDR).

Zemgales kinoloģiskā kluba komandai sudrabs lielākajās Eiropas sacensībās

HDR posmu sacensības tiek organizētas vairākās Eiropas valstīs: Polijā, Čehijā, Ungārijā, Vācijā, Rumānijā, Slovākijā. Tās ir kanikrosa sacensības ar šķēršļiem sešu vai 12 kilometru garā distancē. Zemgales kinoloģiskā kluba komanda bija pirmā, kura HDR sacensību vēsturē pārstāvēja kādu no Baltijas valstīm.

Sacensības var piedalīties gan individuāli, gan komandu vērtējumā. Šim posmam pieteikto dalībnieku skaits bija 650. Sacensības norisinājās ļoti skaistā un tām piemērotā dabas un atpūtas parkā Myslecinek netālu no Budgošas.

ZKK komanda tika pieteikta lielāko komandu konkurencei, t.i., sešu sportistu komanda, kurā minimālais suņu skaits - četri.

Sešu kilometru distance ar 16 tajā izvietotiem dažādiem šķēršļiem, no tiem četri ūdens šķēršļi. Šai disciplīnai bija pieteiktas pavisam 23 komandas, bet ieskaiti ieguva 18. 

ZKK komandu pārstāvēja: Svetlana Andreicēna ar kurchāru Radars, Evija Černiševa ar eirodogu Moriss, Nataļja Trestjana ar kurchāru Camilla, Aksel Weiler ar malinua Beetle un divi iecavnieki - Kate Monika Korņejeva un Edijs Lācis - distancē devās bez suņiem.

Lielo komandu kopvērtējumā ZKK komanda teicami pārstāvēja Latviju un ieguva 2. vietu.

Individuāli startēja Anete Pumpure ar angļu pointeri Nessy un no 225 individuālajiem sportistiem (vīrieši un sievietes) ieguva 26. vietu.

Esam lepni par ZKK kluba sportistu sniegumu un tik augstu iegūto rezultātu šāda mēroga sacensībās! Vēlam veiksmi kluba sportistiem nākamajās lielajās sacensībās - Eiropas čempionātā Vācijā šī gada novembrī.

 

 
 
 
Aina Korņejeva
Zemgales kinoloģiskā kluba valdes locekle
Lapas informācija atjaunota:    19.08.2022