Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

SIA «Vizulo» - starp labākajiem uzņēmējiem Zemgalē!

02.12.2019 0

29. novembrī Rundāles pilī jau ceturto reizi tika godināti krietnākie Zemgales uzņēmēji.  Iecavas novada pašvaldība šogad balvai izvirzīja LED gaismekļu ražotāju SIA «Vizulo».

SIA «Vizulo» - starp labākajiem uzņēmējiem Zemgalē!
FOTO: Diāna Goldmane

Pasākumu organizēja Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar 22 reģionā ietilpstošajām pašvaldībām. Katra pašvaldība izraudzījās vienu titula «Gada uzņēmējs Zemgalē» cienīgu pretendentu, kurš saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un 500 eiro naudas balvu.

«Mūsu uzņēmuma ražotie gaismekļi tiek eksportēti uz vairāk nekā 35 valstīm visā pasaulē. Arī Latvijā mūsu produkti tiek novērtēti, jo ielu un telpu apgaismošanai tos izmanto vairāk nekā 30 pašvaldības,» saņemot apbalvojumu pasākuma dalībniekiem stāstīja SIA «Vizulo» valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš. Uz jautājumu par izaicinājumiem un nākotnes iecerēm J.Zeltiņš atbildēja, ka uzņēmuma tuvākās nākotnes plānos ietilpst piedāvājamo produktu klāsta papildināšana un eksporta tirgus paplašināšana.

Titulu «Gada uzņēmējs Zemgalē» var saņemt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko attiecību un darba aizsardzības jomā.

Pārējo kritēriju starpā minēta uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu. Līdztekus tam pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskā aktivitāte.

Fotogalerija:
Diāna Goldmane
jaunatnes lietu speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    02.12.2019
TWITTER
Iecavas novads
09 jūl
❗️Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs Iecavas novada pašvaldības administrācijas 1. stāvā b… https://t.co/z0d6ntLeGn