Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicinām uz diskusiju Iecavā par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

06.01.2020 0

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” aicina Zemgales iedzīvotājus uz diskusiju par ES sniegtajām iespējām un iniciatīvām, kas veicinājušas lauku reģionu, pašvaldību un vietējo kopienu attīstību.

Aicinām uz diskusiju Iecavā par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām laukos

Diskusijas mērķis ir paplašināt iedzīvotāju zināšanas par pieejamajiem ES atbalsta instrumentiem. Pasākums notiks Iecavas kultūras nama mazajā zālē sestdien, 11.janvārī, plkst. 11:00

Pasākums sāksies ar sarunu par ES sniegtajām iespējām un atbalsta instrumentiem, uzsverot vietējās pašvaldības pieredzes piemērus, kas veicinājuši lauku attīstību Zemgales reģionā. Diskusijā būs iespēja iesaistīties ikvienam dalībniekam, daloties savā pieredzē, veiksmes stāstos un izaicinājumos, īstenojot vai piedaloties ES līdzfinansētos projektos. Savukārt pasākuma otrajā daļā būs iespēja pārbaudīt savas zināšanas, piedaloties konkursā “Cik zinošs esmu ES atbalsta instrumentu izmantošanā?”

Pasākumu vadīs Agita Hauka, Latvijas Zemnieku federācijas valdes priekšsēdētāja, Copa Cogeca un Copa Geopa eksperte, Labas gribas vēstniece Eiropas attīstības gadam 2015, Latvijas kultūras vēstniece, un Agnese Hauka, Latvijas Zemnieku federācijas lauku attīstības eksperte, Copa Cogeca un Copa Geopa eksperte.

Pasākuma programma

Pasākums norisinās Eiropas Komisijas kampaņas „Mans reģions, mana Eiropa, mana nākotne” ietvarā, lai informētu par Eiropas Savienības sniegto atbalstu projektiem un aktivitātēm reģionos, par pieejamo finansējumu mazajām un vidējām saimniecībām, par jauniešu attīstības un izglītības iespējām un citām atbalsta programmām.

Pieteikšanās pasākumam - šeit.

Aiga Kuzma
Biedrības “Latvijas Zemnieku federācija” biroja vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    06.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
16 jan
RT @CVK_zinas: ℹ️ Ir sākusies parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par Valsts prezidenta apturētajiem likumiem. ✍️ Noskaidro…