Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicina aizraujošā ceļojumā piļu un muižu parkos

07.01.2020 0

Jaunais tūrisma maršruts “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” sniedz vienreizēju iespēju doties dabā un iepazīt nozīmīgu kultūrvēsturiskā mantojuma daļu – pilis, muižas un to parkus – visos četros gadalaikos. 

Aicina aizraujošā ceļojumā piļu un muižu parkos
FOTO: No arhīva/ Brošūrā iekļauts arī Iecavas parks un muižas apbūve.

Kopumā trīs maršrutos ir ietverti 55 piļu un muižu parki, kas meklējami Zemgales (Latvijā), Šauļu un Paņevežas (Lietuvā) tuvākā vai tālākā apkaimē. 

Papildus piedāvājumi sniegti piecām dažādām mērķgrupām – trīs paaudžu ceļotājiem, senioriem, aktīvās atpūtas cienītājiem un ārpus sezonas ceļotājiem. Līdztekus tam, izveidots arī atpazīstamāko objektu maršruts. Brošūras un skrejlapu digitālo versiju latviešu, lietuviešu, angļu, vācu un krievu valodā valodā var lejuplādēt šeit: https://www.iecava.lv/lv/turisms/bukleti/

Lai ceļojumu padarītu vēl vilinošāku, aicinām izmantot īpašo “Drauga karti”, kas piļu un muižu parku apmeklētājiem ļauj baudīt virkni priekšrocību. Ar kartes saņemšanas noteikumiem var iepazīties ŠEIT.

Aicinām ikvienu apmeklētāju, kurš gatavs apstāties ikdienas steigā un sajust dabas un kultūras daudzveidību, doties tūrisma maršruta “Aizraujošs ceļojums piļu un muižu parkos” piedzīvojumā!

Zemgales Plānošanas reģions
Lapas informācija atjaunota:    06.01.2020
TWITTER
Iecavas novads
27 feb
27. februārī astoņi Iecavas pamatskolas 3.b klases audzēkņi viesojās Iecavas novada pašvaldības administrācijā. Pro… https://t.co/s2VSCvSHyE