Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» un SIA «Iecavas siltums» apmeklētājus klātienē neapkalpo (Papildināts)

16.03.2020 0

Sakarā ar Latvijā izsludināto ārkārtas stāvokli, līdz 14. aprīlim SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» un SIA «Iecavas siltums» pārtrauc maksājumu pieņemšanu un klientu apkalpošanu klātienē.

Rēķinu apmaksu par SIA «Dzīvokļu komunālā saimniecība» pakalpojumiem var veikt izmantojot internetbanku, Iecavas pasta nodaļā vai veikalā «Maxima». Informējam, ka DzKS bija radusies tehniska problēma, tādēļ, lai rēķinu varētu apmaksāt veikalā «Maxima», ir jāvēršas DzKS, lai saņemtu jaunu rēķinu ar pareizu svītrkodu. Neskaidrību gadījumā aicinām sazināties telefoniski vai elektroniski: 63942800 - klientu apkalpošanas speciāliste; 25508909 - atkritumu saimniecības vadītāja; e-pasts: rekini@iecavasdzks.lv.

Rēķinu apmaksu par SIA «Iecavas siltums» pakalpojumiem lūdzam veikt, izmantojot internetbanku. Informācijai: abonentu daļa – 63941533, e-pasts: e-pasta adrese: sia.iecavas.siltums@inbox.lv.

Lapas informācija atjaunota:    18.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV