Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Tirdzniecības vietās jānodrošina sociālā distancēšanās un higiēnas prasību ievērošana

18.03.2020 0

17. martā Iecavas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Juris Ludriķis ir izdevis rīkojumu par pasākumiem, kuri nepieciešami, lai novērstu Covid-19 infekcijas izplatīšanos novada tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās. 

Pamatojoties uz Ministru kabineta 12. marta rīkojuma Nr. 103 punktā 4.22. ietverto normu, tirgotājiem jāievieš pasākumi sociālās distancēšanās un higiēnas prasību nodrošināšanai tirdzniecības vietās. Ir jābūt pieejamiem roku dezinfekcijas līdzekļiem un vienreizlietojamiem cimdiem. Tirdzniecības vietās, kuru platība ir vairāk nekā 100 kvadrātmetru, kā arī tirgū un aptiekās klientiem, iepērkoties kases zonā, ir jāievēro divu metru distance.

Reģionālās pašvaldības policijas Iecavas novada nodaļai ir uzdots nogādāt rīkojumu visās novada administratīvās teritorijas tirdzniecības un sabiedriskās ēdināšanas vietās (veikalos, kafejnīcās, aptiekās, degvielas uzpildes stacijās utt.) un brīdināt to īpašniekus par nepieciešamību nekavējoties ievērot sociālās distancēšanās un higiēnas prasības šajos uzņēmumos.

Pretējā gadījumā pašvaldība vērsīsies Pārtikas un veterinārajā dienestā, Slimību profilakses un kontroles centrā un Valsts policijā ar prasību administratīvi sodīt drošības normas neievērojošo uzņēmumu un brīdinājuma neievērošanas gadījumā to slēgt.

Lapas informācija atjaunota:    18.03.2020
TWITTER
Iecavas novads
18 jan
Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma 2021.gadam izsūtīšana. Aicinām to saņemt elektroniski e-pas… https://t.co/4GLjDckRvV