Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Aicinām uzņēmējus iesniegt darba uzdevumus konkursā “Radošā Zemgale 2020”

20.07.2020 0

Zemgales Plānošanas reģiona Uzņēmējdarbības centrs  sadarbībā ar pašvaldībām, izglītības iestādēm un Junior Achivement  jau otro gadu organizē konkursu “Radoša Zemgale”, kuras ietvaros uzņēmēji, biedrības un tūrisma pakalpojuma sniedzēji uzdod uzdevumu un  skolēni no 5.-12.klasei veido darbus atbilstoši uzdevumam.

Konkursa mērķis  - Veicināt skolēnu interesi un priekšstatu par uzņēmējdarbības vidi un ekonomikas pamatprincipiem, kas saistīti ar preces popularizēšanu un virzīšanu tirgū. 

Aicinām iesniegt darba uzdevumus katrai vecuma grupai  - 2 - 5 skolēni grupās no 5.-6. klasei, 7.-9. klasei un no 10.-12. klasei.

Darba uzdevums  - Iemācīt jauniešiem pielietot vispāratzītus mārketinga modeļus un tirgus izpētes metodes uzņēmuma darbībā, veidojot radošas reklāmas konkrētam uzņēmumam.

Sniegt informāciju, praktiskas un noderīgas idejas jauniešiem par reklāmas veidošanas pamatprincipiem. 

Uzdevuma devējs  dod uzdevumu skolēnu komandai, kādu reklāmu vēlas (Video, plakāts, skice, vides reklāma, logo u.tml.)

Uzdevumi jāiesūta līdz 3.augustam uz e-pastu mairita.paulina@zpr.gov.lv 

Ieskatu par 2019.gada konkursu un idejas darba uzdevumam var apskatīt  šeit - https://www.youtube.com/watch?v=0i0Y4-rab_0&feature=youtu.be 

Balvu fonds uzvarētājam - balvas var būt dāvanu kartes, praktiski priekšmeti jauniešiem, ekskursijas vai radošas darbnīcas, vai prakse pie uzņēmēja u.c.

Jautājumu gadījumā rakstīt mairita.paulina@zpr.gov.lv vai zvanīt 29578343. 

Mairita Pauliņa
Uzņēmējdarbības centra vadītāja
Lapas informācija atjaunota:    20.07.2020
TWITTER
Iecavas novads
20 jūl
❗️❗️❗️ Laika posmā līdz 31. jūlijam uz vienu diennakti būs slēgta satiksme pār tiltu pie Iecavas spirta rūpnīcas. Š… https://t.co/sKZOD4DKk4