Iecavas
novads
Seko: twitter facebook instagram

Meklējam novada labākos uzņēmējus

07.09.2020 0

Lai veicinātu novada uzņēmēju atpazīstamību un popularizētu labas uzņēmējdarbības prakses piemērus, arī šogad pašvaldība organizē konkursu «Iecavas novada uzņēmēju gada balva».

Konkursā drīkst piedalīties uzņēmēji un saimnieciskās darbības veicēji, kuri darbību veic novadā, kā arī novada skolēnu mācību uzņēmumi.
 
Šogad konkursa nominācijas ir šādas:
• Gada lauksaimnieks;
• Gada inovācija uzņēmējdarbībā;
• Gada drosminieks uzņēmējdarbībā;
• Gada mājražotājs/ amatnieks;
• Gada viesmīlīgākais uzņēmējs;
• Gada pašvaldības partneris (izvirza pašvaldība);
• Gada skolēnu mācību uzņēmums (izvirza atbildīgais pedagogs).
 
To, kurš no nomināciju «Gada lauksaimnieks», «Gada inovācija uzņēmējdarbībā», «Gada mājražotājs/amatnieks», «Gada viesmīlīgākais uzņēmējs» un «Gada partneris» uzvarētājiem kļūs par Iecavas novada «Gada uzņēmēju», aizklātā balsojumā nosaka konkursa komisija.
 
Dalībnieki konkursam jāpiesaka līdz 30. septembrim.
 
Anketa pieejama ŠEIT. Aizpildītu pieteikuma veidlapu sūtīt uz dome@iecava.lv ar norādi «Konkursam «Iecavas novada uzņēmēju gada balva»» vai iesniegt klātienē novada pašvaldības administrācijā. Anketu iespējams iesniegt arī elektroniski, aizpildot pieteikuma formu ŠEIT.
 
Izvirzītajiem uzņēmējiem tiks izsūtīti uzaicinājumi apstiprināt savu dalību konkursā.
 
Neskaidrību gadījumā zvani pašvaldības projektu vadītājai Sintijai Kalējai (tālrunis: 63941937, 29127471) vai raksti uz e-pasta adresi sintija.kaleja@iecava.lv.
 
 
Lelde Podniece-Jostmane
sabiedrisko attiecību speciāliste
Lapas informācija atjaunota:    07.09.2020
TWITTER
Iecavas novads
21 sep
Palīdzi apkopot ierosinājumus turpmākajai kultūras dzīves organizēšanai – atvēli 5 minūtes sava laika un aizpildi a… https://t.co/E9D01yCjIu