Iecavas
pilsēta un pagasts
Seko: twitter facebook instagram

Iespēja piedalīties Latvijas Lauku kopienas parlamentā

26.05.2021 0

Latvijas lauku forums ielūdz Jūs 16., 17. un 18. jūnijā piedalīties Latvijas Lauku kopienas parlamentā (LLKP).

Lielākajā diskusijā par lauku telpas attīstību, kas notiek reizi divos gados, pulcēsies vairāki simti lauku attīstības entuziasti, pašvaldību, valsts pārvaldes un NVO pārstāvji, uzņēmēji, politikas veidotāji, akadēmiķi, aktīvisti, lauku attīstības profesionāļi un entuziasti, lai diskutētu un kopīgi rastu veiksmīgus risinājumus, kā arī jaunas iespējas lauku attīstībai.

Latvijas Lauku kopienu parlamenta mērķis ir kopīgi rast veiksmīgus risinājumus, kā arī jaunas iespējas lauku attīstībai, veicinot dažādu iesaistīto pušu sadarbību, izaicinājumu un prioritāšu identificēšanu vietējā, reģionālā, nacionālā un Eiropas mērogā. Kopienu parlamenta darbības princips balstās līdzvērtīgā dialogā, pulcējot gan pašvaldību un valsts pārvaldes pārstāvjus, gan uzņēmējus, politikas veidotājus, akadēmiķus, lauku attīstības profesionāļus un entuziastus, lai apkopojot prakses un viedokļus veidotu pozīciju sistemātiskām izmaiņām. Tie ir vairāki simti interesentu, kuriem ir viens mērķis: rast risinājumus Latvijas lauku ilgtspējai un lauku iedzīvotāju labklājības veicināšanai. LLKP šovasar notiks jau piekto reizi, ne tikai meklējot atbildes, bet arī savienojot kopienu līderus un labās pieredzes, lai to pozitīvā ietekme kļūtu vēl spēcīgāka un rezonētu plašāk. Visi viedokļi tiks apkopoti Rezolūcijā, kas turpmākos divus gadus kalpos par ceļa rādītāju ar lauku telpu saistītiem lēmumiem.

LLKP parlamenta norises būs pieejamas tiešsaistē, vēl aizvien rūpīgi seko līdzi epidemioloģiskajai situācijai un cer, ka vismaz dažas aktivitātes varēs notikt arī klātienē. Līdz 31. maijam ir atvērta reģistrācija klātienes aktivitātēm. Par to, vai atsevišķas darba grupas un noslēguma pasākums varēs notikt klātienē, ziņos klātienes aktivitātēm reģistrētajiem dalībniekiem.

Detalizēta programma, pieteikuma anketa un cita informācija: https://parlaments.laukuforums.lv/

Latvijas Lauku forums
Lapas informācija atjaunota:    26.05.2021